TurkishEnglishGermany Russian Spanish
Hakkımızda

“En güzel elbise Kaliteli Kumaş ile olur” ilkesiyle yola çıkan Hanzade Kumaş, Tekstil sektöründe çok önemli bir yer edinmiştir. Yılların getirdiği tecrübeyle değerli müşterilerimize ürün teminini başarıyla sürdürmekteyiz. 2008’de kurulan firmamız köklü kurumsal geçmişini çağın yeni gerekçelerine binaen yeniden revize ederek, modern iş yaşamının parçası olarak sürdürmeyi ilke edinmiştir. Zira elbise demek; zaman ve mekana kapalı hareket eden bir düşünce misyonunu ihtiva etmemelidir. Her zaman dönemlere göre değişen zevklerin olduğu trend çizgilerini de takip etmeyi zorunlu kılmaktadır.

Çağın yaklaşımlarını dikkate almayan üretimlerse hep atıl bir performansı potansiyel olarak barındırır. Firma olaraksa, bunun bilincinde olarak üretim parkuruna geçmeden önce her ay tüketici davranışlarını da rapor ederek, buna göre sistemli tasarımlar eşliğinde kumaş satıhlarının ipliklerle başlayan öyküsünü yazmaktayız. Ortaya kaliteden ödün vermeyen bir misyon bilincinde doğan harika ürünler çıkmaktadır. Bu nedenle hem rasyonel fiyat anlayışı hem de müşteri portföyümüzün devamlılığını da dikkate alarak, kaliteden taviz vermeden üretim misyonunu bir gelenek halinde sürdürmekteyiz. Çünkü kumaş bizim işimizdir. Kumaşlar ise farklı biçimlerde sınıflandırılabilir. Örneğin; örme kumaşlar, dokuma kumaşlar, dokusuz kumaşlar ve su geçirmez vasıflı kumaşlar gibi. Ayrıca kumaş çeşitleri de farklılık gösteren bir mahiyete sahiptir. Firmamız ise, sınırlarla belirlenmiş kumaş tipleriyle kapalı bir faaliyet alanı sergilemez. Ketenden, pamuklu ya da ipek dokumaya kadar her nevi kumaş satışında lider olma bilinciyle hareket etmekteyiz.

Sade ya da leopar desenler gibi birbirinden farklı ve heyecan veren dokulara sahip ürünlerimizin yer aldığı ürün kataloğumuza ise online olarak sitemizden ulaşabilirsiniz.

Uzun çalışma yaşamı ve engin tecrübesiyle sektöründe haklı bir yere oturmanın gururunu yaşayan firmamız, güçlü iş ortakları sayesinde siparişleri sorunsuz ve tam zamanında teslimat misyonunu daima ilke edinmiştir. Her geçen yıl büyüyüp gelişen pazarı sayesinde gerek yurt içi gerekse yurt dışında itibarlı çalışması ve kurumsal kimlik hizmet anlayışıyla müşterilerimizin takdirini toplamıştır. Buradan hareketle Ar-Ge çalışmaları da firmamızın önemli misyonlarının başında gelmekte olup her yıl geliştirmeye özen göstermekteyiz. Misyonumuzun temelindeki müşteri odaklı hizmet aynı zamanda koşulsuz müşteri memnuniyetini de kapsamaktadır.

Hanzade Kumaş olarak çalışma vizyonumuz Türkiye ile sınırlı olmayıp küreselleşen dünyadaki ihracattan da pay almaya gayret edilmektedir. Satış sonrası hizmeti vizyonumuzun bir parçası haline getirdik. Dolayısıyla müşterilerle hızlı dönüşler sağlanarak iletişim ağına hassas bir önem verilmektedir. Zira elbise gibi yoğun bir tüketim eşyasında iletişimin sağlıklı olması üretimden pazarlamaya kadarki tüm etkileşimi müspet etkileyecek olup, firma olarak da bunun bilincindeyiz.

Vizyonumuzda, ürün yelpazemizdeki renkli desenlerden alternatifli kumaş kalitelerine kadar her şeyin düzgün yürümesi için disiplinli ve güler yüzlü çalışma daima vizyonumuzun bir parçası olmuştur. Zira sizlere etkili hizmet vermek için gerekli tüm standartların üzerine çıkmak, yani mevcut kalite çıtamızı yükseltmek ana hedefimizdir. Böylece tekstil sektöründeki kaliteyi yükseltmek vizyonu çerçevesinde yoğun emek sürdürmeye devam edeceğiz. Sektöründeki vizyoner liderliğin istikrarlı kılınması, personelimizle bir takım ruhunun yaşatılması, etkili ve seri bir çalışma düzeninin oluşturulması, samimiyetle karşımızdakine yaklaşım, dürüstlük, insana ve doğaya saygı, değişime kapalı olmadan son yenilikleri takip etmek, kaliteyi rutin olmaktan çıkarıp bir ilke olarak benimsemek, iş güvenliği gibi konularda gereken özeni eksiksiz göstermek ve kalite standartlarını yükseltmek gibi hususlar vizyonumuzun başlıca unsurlarıdır.

Neden biz olmalıyız sorusunun yanıtı da burada yer almakta olup, her yıl estetik hoş kumaş örnekleriyle kurumsal nitelikli üretim anlayışını sürdürme sözümüzü yerine getirdik ve aynen sürdürmeye çalışacağız. Her geçen yıl reformist bir anlayışı da gözeterek gerekli revizyonlar yapılmakta olup, müşterilerimizi kaliteden taviz vermeyen ürünlerle buluşturma hedefimizi ise daima canlı tutmaktayız. Ürün ve hizmetlerimizden çok memnun kalacaksınız.